Wkładki ortopedyczne Skrót Tyłostopia

SKRÓT TYŁOSTOPIA model LWF-ST

Wkładko LWF-ST przeznaczona jest dla osób z nierównością kończyn dolnych, pozwala równomiernie rozprowadzić ciężar ciała na obie stopy, przez co odciąża dłuższą nogę. Łagodzi bóle nóg i kręgosłupa związane z tą dolegliwością oraz zdecydowanie poprawia komfort chodzenia. Jest wąska, lekka i wysoce elastyczna a technologia wykonania pozwala użyć wkładkę do obuwia każdego rodzaju.

Dostępne w rozmiarach 35-48. W wersji z pokryciem SILBER - dzięki zastosowaniu srebrnej nici, która działa przeciwbakteryjnie oraz przeciwgrzybiczo, jak również mikrofaza, dynaform perforowany, naturalna skóra koźlęca perforowana. W wersji z pelotą metatarsalną lub bez, możliwość wykonania wysokości zgodnie z zaleceniem.

POKRYCIE

SILBER - srebrna nić.

ODCIĄŻENIE PIĘTY RKN SOFT

Materiał skutecznie amortyzuje nacisk podczas chodzenia.

PELOTA METATARSALNA I EF WHITE 0,8 mm

Pelota Metatarsalna - przywraca prawidłowy rozkład obciążeń w obrębie przodostopia. EF WHITE 0,8 mm - wysoce elastyczny materiał dodatkowo utrzymuje kształt i profil.

SZTYWNIK TERMOPLASTYCZNY

Materiał usztywniający oraz odpowiedni kształt profilujący wkładkę zapewnia jak najwyższą stabilność.

WŁÓKNO WĘGLOWE (włókno karbonizowane)

Ich wysoce zorganizowana struktura nadaje dużą wytrzymałość.

Wkładki wyrównujące skrócenie kończyny poprzez uniesienie pięty i śródstopia. Dzięki wkładce ciężar ciała rozprowadzany jest równomiernie na obie stopy, odciążając dłuższą nogę. Amortyzują tyłostopie, poprawiają wygodę chodzenia oraz łagodzą bóle kręgosłupa i nóg spowodowane krótszą kończyną.

 

25 LAT DOŚWIADCZENIA

POZWÓL ZADBAĆ O SWOJE ZDROWIE