KINGMED – Producent wkładek ortopedycznych

Najwyższej jakości ręcznie robione wkładki do butów marki KINGMED są wyrobami medycznymi klasy I zgodnie z MDD 93/42/EEC oraz MDR 2017/745. Firma posiada certyfikat zgodności Systemu Zarządzania Jakością z PN-EN ISO 13485:2016-04

30 lat doświadczenie w projektowaniu i ręcznej produkcji wkładek ortopedycznych

KINGMED jest rodzinną firmą specjalizującą się w produkcji wkładek ortopedycznych.

Od roku 1993 istniejemy i działamy nie tylko na rynku polskim, ale i europejskim. Współpracujemy między innymi z krajami takimi jak Niemcy, Belgia, Wielka Brytania oraz Holandia. 

Wszystkie produkty spełniają wymagania Ustawy o Wyrobach Medycznych, posiadają znak CE oraz Deklarację Zgodności z normami europejskimi Dyrektywa 93/42/EEC. Wkładki są produkowane ręcznie z materiałów wysokiej jakości zgodnie z wymaganiami EN ISO 13485:2016.

CE ertyfikat
Siedziba: KINGMED – Producent wkładek ortopedycznych

Twoje zadowolenie- nasz sukces!

Do produkcji naszych wyrobów wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone oraz certyfikowane materiały, przez co gwarantujemy klientowi najwyższą jakość zakupionych wkładek. Naszym podstawowym celem jest zwiększenie komfortu życia osób z dysfunkcjami narządu ruchu poprzez dostarczanie coraz nowszych rozwiązań ortopedycznych.

Oferujemy klientowi szeroki wybór wzorów wśród wkładek ortopedycznych. Opisy poszczególnych produktów czy schorzeń znajdą Państwo na naszej stronie. Do produkcji naszych wyrobów wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone oraz certyfikowane materiały, przez co gwarantujemy klientowi najwyższą jakość zakupionych wkładek. Naszym podstawowym celem jest zwiększenie komfortu życia osób z dysfunkcjami narządu ruchu poprzez dostarczanie coraz nowszych rozwiązań ortopedycznych.

Wkładki na płaskostopie

Wkładki na płaskostopie

Wkładki do butów na płaskostopie marki KINGMED to wysokiej klasy wkładki ortopedyczne na płaskostopie poprzeczne i podłużne, produkowane w Polsce tylko z najwyższej jakości materiałów.

Zobacz więcej
Wkładki na ostrogę piętową

Wkładki na ostrogę piętową

Wkładki na ostrogę piętową marki KINGMED to wysokojakościowe wkładki ortopedyczne, wykonane z wyselekcjonowanych materiałów, produkowane w Polsce, zarejestrowane jako produkty medyczne.

Zobacz więcej
Wkładki supinujące

Wkładki supinujące

Supinujące wkładki do butów marki KINGMED to pierwszej klasy rodzimej produkcji, ręcznie robione wkładki ortopedyczne, produkowane w kraju z najwyższej jakości materiałów.

Zobacz więcej
Wkładki pronujące

Wkładki pronujące

Pronujące wkładki do butów marki KINGMED to perfekcyjne, polskie wkładki ortopedyczne, ręcznie robione, zarejestrowane jako produkty medyczne, dedykowane pronatorom.

Zobacz więcej
Wkładki na wrażliwą piętę

Wkładki na wrażliwą piętę

Wkładki na wrażliwą piętę marki KINGMED to wyjatkowy model wkładki ortopedycznej LWF dedykowany jest dla osób ceniących sobie jakość oraz komfort chodzenia. 

Zobacz więcej
Wkładki odciążające przodostopie

Wkładki odciążające przodostopie

Wkładki odciążające przodostopie marki KINGMED to bezkonkurencyjne, ręcznie robione wkładki ortopedyczne na przodostopie, rodzimej produkcji z najwyższej jakości materiałów

Zobacz więcej
Wkładki na stopę wrażliwą

Wkładki
na stopę wrażliwą

Wkładki na stopę wrażliwą marki KINGMED to produkty: certyfikowane, ręcznie robione, zarejestrowane jako produkty medyczne, produkowane z wyselekcjonowanych surowców.

Zobacz więcej
Wkładki na paluch sztywny

Wkładki
na paluch sztywny

Wkładki na paluch sztywny marki KINGMED to doskonałe wkładki ortopedyczne dla osób zmagających się ze sztywnym paluchem, produkty ręcznie robione dla kobiet i mężczyzn.

Zobacz więcej
Wkładki dla cukrzyków

Wkładki
dla cukrzyków

Wkładki dla cukrzyków marki KINGMED to znakomite wkładki ortopedycznie dla osób chorych na cukrzycę, zarejestrowane jako produkty medyczne.

Zobacz więcej
Wkładki wysoki obcas

Wkładki
do szpilek

Wkładki do szpilek marki KINGMED to rewelacyjne wkładki do butów na obcasie, produkty ręcznie robione, produkowane w Polsce na bazie 30 lat doświadczenia.

Zobacz więcej
Zadzwoń dział sprzedaży hurtowej
+48 537 966 300

Zajrzyj do naszego sklepu

Image