Wkładki do szpilek

Wkładki do szpilek

Wkładka do szpilek KINGMED

Wkładki do szpilek – najwyższej jakości wkładki do butów na obcasie.

Kolorystyka wkładek do szpilek produkowanych w KINGMED

Szpilka Nubuk cielisty

Szpilka Nubuk czarny

Poszukujesz dobrych jakościowo wkładek do szpilek? Firma KINGMED od 30 lat produkuje najwyższej jakości wkładki ortopedyczne, jeden z wyjątkowych produktów to wkładki do butów na obcasie. Wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji wkładek ortopedycznych do butów pozwala dostarczać na rynek produkt spełniający oczekiwania najbardziej wymagających klientek. Wkładki do butów na obcasie-szpilek to produkty: certyfikowane, ręcznie robione, zarejestrowane jako produkty medyczne, produkowane w Polsce z najwyższej jakości materiałów.

Wybierając wkładki do szpilek i butów na obcasie marki KINGMED, otrzymujesz gwarancję jakości!

Produkcja wkładek do szpilek

Proces produkcji wkładek do butów na obcasie w KINGMED bazuje na pracy ręcznej, dzięki temu powstaje produkt niepowtarzalny. Odpowiednia ilość warstw to efekt pracy doświadczonych projektantów . Wkładka składa się tylko certyfikowanych materiałów.

Certyfikaty wkładek do szpilek

Dbając o najwyższe standardy KINGMED jako producent wkładek do butów na obcasie, dysponuje szeregiem certyfikatów:  ISO: PN-EN ISO 13485:2016-04 wydanym przez - TÜV NORD Polska Sp. z o.o. Deklaracja Zgodności z normami europejskimi Dyrektywa 93/42/EEC. Oznaczenie CE - wyrób spełnia wymagania dyrektyw tzw. „Nowego Podejścia” Unii Europejskiej (UE).

Wkładki do szpilek jako wyroby medyczne

Wszystkie wkładki ortopedyczne produkowane w firmie KINGMED zostały zarejestrowane w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Już teraz kupisz wkładki do szpilek w naszym sklepie online

Dlaczego wybrać wkładki do szpilek KINGMED

Podczas chodzenia na wysokich obcasach, stopa w bucie jest nienaturalnie ułożona oraz znacznie przeciążona, szczególnie w obrębie przodostopia. Ultra cienkie Wkładki Ortopedyczne Szpilka pozwolą na pozbycie się uczucia “zmęczonych stóp” oraz pomogą utrzymać prawidłowy kształt sylwetki. Odpowiedni profil wkładki zapewni najwyższy komfort użytkowania oraz sprawi, że będą nie tylko niewidoczne, ale również będą wspierały pracę stóp, mięśni i stawów.

Wkładki do butów na obcasie przykładowa specyfikacja:
 • SZTYWNIKI TERMOPLASTYCZNE
  Materiał usztywniający oraz profilujący wkładkę odwzorowując fizjologiczny profil stopy
 • WYNIOSŁOŚĆ METATARSALNA UNOSZĄCA ŚRÓDSTOPIE
  Przywraca prawidłowy rozkład obciążeń w obrębie przodostopia
 • ODCIĄŻENIE AMORTYZUJĄCE UCISK
  Materiał skutecznie amortyzuje nacisk podczas chodzenia.
 • SIATKA USZTYWNIAJĄCO-FORMUJĄCA
 • WŁÓKNO WĘGLOWE Materiał o bardzo wytrzymałej strukturze.
Zadzwoń dział sprzedaży hurtowej
+48 537 966 300

Zajrzyj do naszego sklepu

Image