Wkładki do szpilek

Wkładki do szpilek

Wkładka do szpilek KINGMED

Wkładki do szpilek – najwyższej jakości wkładki do butów na obcasie.

Poszukujesz dobrych jakościowo wkładek do szpilek? Firma KINGMED od 30 lat produkuje najwyższej jakości wkładki ortopedyczne, jeden z wyjątkowych produktów to wkładki do butów na obcasie. Wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji wkładek ortopedycznych do butów pozwala dostarczać na rynek produkt spełniający oczekiwania najbardziej wymagających klientek. Wkładki do butów na obcasie-szpilek to produkty: certyfikowane, ręcznie robione, zarejestrowane jako produkty medyczne, produkowane w Polsce z najwyższej jakości materiałów.

Wybierając wkładki do szpilek i butów na obcasie marki KINGMED, otrzymujesz gwarancję jakości!

Produkcja wkładek do szpilek

Proces produkcji wkładek do butów na obcasie w KINGMED bazuje na pracy ręcznej, dzięki temu powstaje produkt niepowtarzalny. Odpowiednia ilość warstw to efekt pracy doświadczonych projektantów . Wkładka składa się tylko certyfikowanych materiałów.

Certyfikaty wkładek do szpilek

Dbając o najwyższe standardy KINGMED jako producent wkładek do butów na obcasie, dysponuje szeregiem certyfikatów:  ISO: PN-EN ISO 13485:2016-04 wydanym przez - TÜV NORD Polska Sp. z o.o. Deklaracja Zgodności z normami europejskimi Dyrektywa 93/42/EEC. Oznaczenie CE - wyrób spełnia wymagania dyrektyw tzw. „Nowego Podejścia” Unii Europejskiej (UE).

Wkładki do szpilek jako wyroby medyczne

Wszystkie wkładki ortopedyczne produkowane w firmie KINGMED zostały zarejestrowane w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Już teraz kupisz wkładki do szpilek w naszym sklepie online

Dlaczego wybrać wkładki do szpilek KINGMED

Podczas chodzenia w szpilkach, stopa w jest znacznie przeciążona oraz nienaturalnie ułożona, głownie  w okolicy  przodostopia. Ultra cienkie wkładki do butów na obcasie pozwolą na pozbycie się uczucia “zmęczonych stóp” oraz pomogą utrzymać prawidłowy kształt sylwetki.

Wkładka wkładki do szpilek specyfikacja przykład

materiał w opracowaniu

Zadzwoń dział sprzedaży hurtowej
+48 537 966 300

Zajrzyj do naszego sklepu