Wkładki na stopę wrażliwą i haluksy

Wkładki na stopę wrażliwą i haluksy

Wkładka na stopę wrażliwą i haluksy KINGMED

Wkładki na stopę wrażliwą i haluksy– najwyższej jakości wkładki ortopedyczne na zespół stopy wrażliwej.

Poszukujesz wysokospecjalistycznych wkładek do butów na stopę wrażliwą i haluksy? Firma KINGMED od 30 lat produkuje najwyższej jakości wkładki ortopedyczne, jeden z oferowanych produktów to wkładki na zespół stopy wrażliwej i haluksy. Wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji wkładek do butów pozwala dostarczać na rynek produkt profesjonalny i niepowtarzalny. Proponowane wkładki ortopedyczne na stopę wrażliwą i haluksy to produkty: certyfikowane, ręcznie robione, zarejestrowane jako produkty medyczne, produkowane w Polsce z najwyższej jakości materiałów.

Wybierając wkładki ortopedyczne na stopę wrażliwą i haluksy marki KINGMED, otrzymujesz gwarancję jakości!

Produkcja wkładek ortopedycznych stopę wrażliwą i haluksy

Wkładki ortopedyczne na zespół stopy wrażliwej i haluksy w KINGMED wykonywane są ręcznie, tylko z certyfikowanych i bardzo dobrych jakościowo materiałów. Wkładki składają się z odpowiedniej ilości elementów, zostały zaprojektowane przez ekspertów z wieloletnim doświadczeniem.

Certyfikaty wkładek na stopę wrażliwą i haluksy

Dbając o najwyższe standardy KINGMED jako producent wkładek na stopę wrażliwą i haluksy, dysponuje szeregiem certyfikatów:  ISO: PN-EN ISO 13485:2016-04 wydanym przez - TÜV NORD Polska Sp. z o.o. Deklaracja Zgodności z normami europejskimi Dyrektywa 93/42/EEC. Oznaczenie CE - wyrób spełnia wymagania dyrektyw tzw. „Nowego Podejścia” Unii Europejskiej (UE).

Wkładki na stopę wrażliwą i haluksy jako wyroby medyczne

Wszystkie wkładki ortopedyczne produkowane w firmie KINGMED zostały zarejestrowane w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Już teraz kupisz wkładki na stopę wrażliwą i haluksy w naszym sklepie online

Dlaczego wybrać wkładki na stopę wrażliwą i haluksy KINGMED

Wieloelementowość Wkładki Ortopedycznej sprawia, że każdy punkt stopy będzie odpowiednio odciążony, niwelując dolegliwości bólowe oraz znacznie poprawiając komfort chodzenia.

Zespółem stopy wrażliwej nazywamy wszelkie deformacje stóp uniemożliwiające swobodne poruszanie się, którym zazwyczaj towarzyszy silny ból. Do najczęstszych dolegliwości zaliczamy:

 • haluksy
 • nagniotki
 • otarcia
 • modzele
 • odciski
 • palce młotkowate

Haluksy mogą tworzyć się przez wiele lat, dlatego w wielu przypadkach początkowe objawy są lekceważone. W celu ograniczenia lub uniknięcia dotkliwych objawów niezwykle ważna jest profilaktyka stosowania wkładek ortopedycznych- Haluks, które zostały zaprojektowane w taki sposób, aby wspierać łuk poprzeczny stopy oraz ułożyć ją w odpowiedniej pozycji. Zastosowana elastyczna pelota metatarsalna odpowiedniej wysokości wpłynie na prawidłowy rozkład nacisków stopy, znacznie spowalniając deformacje stopy.

Wkładka na stopę wrażliwą i haluksy przykładowa specyfikacja
 • POKRYCIE
 • MATERIAŁY ODCIĄŻAJĄCE O RÓŻNYM STOPNIU TWARDOŚCI
  Materiały odciążające wrażliwe miejsca na stopie
 • WYNIOSŁOŚĆ METATARSALNA UNOSZĄCA ŚRÓDSTOPIE
  Przywraca prawidłowy rozkład obciążeń w obrębie przodostopia.
 • SZTYWNIK TERMOPLASTYCZNY
  Materiał usztywniający oraz profilujący wkładkę odwzorowując fizjologiczny profil stopy.
 • MATERIAŁ FORMUJĄCY
  Spodnia część wkładki, dodatkowo utrzymuje kształt i profil.
Zadzwoń dział sprzedaży hurtowej
+48 537 966 300

Zajrzyj do naszego sklepu

Image