Wkładki paluch sztywny

Wkładki na paluch sztywny

Wkładka na paluch sztywny KINGMED

Wkładki do butów na paluch sztywny – najwyższej jakości wkładki ortopedyczne wspierające paluch sztywny.

Poszukujesz wkładek do butów na paluch sztywny? Firma KINGMED od 30 lat produkuje najwyższej jakości wkładki ortopedyczne, jeden z wytwarzanych modeli to wkładki na paluch sztywny. Wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji wkładek do butów pozwala dostarczać na rynek produkt złożony. Wkładki ortopedyczne przeznaczone na paluch sztywny to produkty: certyfikowane, ręcznie robione, zarejestrowane jako produkty medyczne, produkowane w Polsce z najwyższej jakości materiałów.

Wybierając wkładki ortopedyczne wspierające paluch sztywny marki KINGMED, otrzymujesz gwarancję jakości!

Produkcja wkładek paluch sztywny

Ręcznie robione wkładki ortopedyczne „paluch sztywny” KINGMED to produkt powstały na bazie 30-letniego doświadczenia specjalistów z działu projektowego i produkcyjnego. W celu zapewnienia wysokich efektów wkładka składa się z wielu elementów i ma odpowiedni profil. Materiały wykorzystane w produkcji posiadają odpowiednie certyfikaty.

Certyfikaty wkładek paluch sztywny

Dbając o najwyższe standardy KINGMED jako producent wkładek na paluch sztywny, dysponuje szeregiem certyfikatów:  ISO: PN-EN ISO 13485:2016-04 wydanym przez - TÜV NORD Polska Sp. z o.o. Deklaracja Zgodności z normami europejskimi Dyrektywa 93/42/EEC. Oznaczenie CE - wyrób spełnia wymagania dyrektyw tzw. „Nowego Podejścia” Unii Europejskiej (UE).

Wkładki na paluch sztywny jako wyroby medyczne

Wszystkie wkładki ortopedyczne produkowane w firmie KINGMED zostały zarejestrowane w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Już teraz kupisz wkładki na paluch sztywny w naszym sklepie online

Dlaczego wybrać wkładki na paluch sztywny KINGMED

Stosowanie wkładek ortopedycznych KINGMED nie tylko ukoi ból i poprawi komfort chodzenia, ale przede wszystkim pomoże zahamować rozwój postępującej choroby zwyrodnieniowej. Zastosowany sztywnik Rigidusa skutecznie wpływa na biomechanikę stawów, podpierając pierwszy promień stopy. Dzięki temu ogranicza ruch zgięcia grzbietowego palucha podczas fazy odbicia stopy.

Wkładka przeznaczona dla osób cierpiących na usztywnienie palucha, spowodowane m.in genetycznym zwyrodnieniem stawu śródstopno-paliczkowego lub powstałego wskutek chorób reumatoidalnych (np. dna moczanowa), po przebytych urazach jak również w stanach pooperacyjnych w celu odpowiedniej stabilizacji.
Dostępne w rozmiarach 35-48. Model z pokryciem Nubuk czarny.

Wkładka na paluch sztywny specyfikacja przykład
 • POKRYCIE
  tkanina obuwnicza zamszowa
 • MATERIAŁ WYPEŁNIAJĄCY
  Wykorzystywany jako warstwa wewnętrzna wkładki
 • STABILIZATOR RIGIDUSA
  Materiał usztywniający oraz stabilizujący staw śródstopno-paliczkowy
 • WŁÓKNO WĘGLOWE
  Materiał o bardzo wytrzymałej strukturze.
Zadzwoń dział sprzedaży hurtowej
+48 537 966 300

Zajrzyj do naszego sklepu

Image