Wkładki supinujące

Wkładki supinujące

Wkładka supinująca KINGMED

Wkładki supinujące - najwyższej jakości wkładki ortopedyczne na supinację pięty i łuku podłużnego.

Kolorystyka wkładek supinujących produkowanych w KINGMED

pokrycie Skóra Kozia perforowana

pokrycie Kratka cielista

pokrycie Nubuk Czarny

pokrycie błękit perforowany

pokrycie Kratka czarna

Model SZ pełna

Model SZ 3/4

Poszukujesz wysokiej klasy supinujących wkładek do butów? Firma KINGMED od 30 lat produkuje najwyższej jakości wkładki ortopedyczne, jeden z wykonywanych produktów to wkładki supinujące. Wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji wkładek do butów pozwala dostarczać na rynek produkt wysokiego gatunku. Proponowane wkładki ortopedyczne na supinację pięty i łuku podłużnego to produkty: certyfikowane, ręcznie robione, zarejestrowane jako produkty medyczne, produkowane w Polsce z najwyższej jakości materiałów.

Wybierając wkładki ortopedyczne supinujące marki KINGMED, otrzymujesz gwarancję jakości!

Produkcja wkładek supinujących

KINGMED wykonuje wkładki ortopedyczne supinujące tylko z certyfikowanych i wyselekcjonowanych materiałów. Dzięki ręcznej produkcji i doświadczonemu działowi projektowemu powstaje produkt wysokogatunkowy, składający się z odpowiedniej ilości elementów wskazanych przy supinacji pięty i łuku podłużnego.

Certyfikaty wkładek supinujących

Dbając o najwyższe standardy KINGMED jako producent wkładek supinujących, dysponuje szeregiem certyfikatów:  ISO: PN-EN ISO 13485:2016-04 wydanym przez - TÜV NORD Polska Sp. z o.o. Deklaracja Zgodności z normami europejskimi Dyrektywa 93/42/EEC. Oznaczenie CE - wyrób spełnia wymagania dyrektyw tzw. „Nowego Podejścia” Unii Europejskiej (UE).

Wkładki supinujące jako wyroby medyczne

Wszystkie wkładki ortopedyczne produkowane w firmie KINGMED zostały zarejestrowane w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Zadzwoń dział sprzedaży hurtowej
+48 537 966 300

Zajrzyj do naszego sklepu

Image