Wkładki na wrażliwą piętę

Wkładki na wrażliwą piętę

Wkładki na wrażliwą piętę KINGMED

Wkładki do butów na wrażliwą piętę – najwyższej jakości wkładki ortopedyczne.

Poszukujesz wkładek do butów na wrażliwą piętę? Firma KINGMED od 30 lat produkuje najwyższej jakości wkładki ortopedyczne, jeden z wytwarzanych modeli to wkładki na wrażliwą piętę. Wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji wkładek do butów pozwala dostarczać na rynek produkt złożony. Wkładki ortopedyczne przeznaczone na wrażliwą piętę to produkty: certyfikowane, ręcznie robione, zarejestrowane jako produkty medyczne, produkowane w Polsce z najwyższej jakości materiałów.

Wybierając wkładki ortopedyczne wspierające paluch sztywny marki KINGMED, otrzymujesz gwarancję jakości!

Produkcja wkładek na wrażliwą piętę

Ręcznie robione wkładki ortopedyczne „wrażliwa pięta” KINGMED to produkt powstały na bazie 30-letniego doświadczenia specjalistów z działu projektowego i produkcyjnego. W celu zapewnienia wysokich efektów wkładka składa się z wielu elementów i ma odpowiedni profil. Materiały wykorzystane w produkcji posiadają odpowiednie certyfikaty.

Certyfikaty wkładek na wrażliwą piętę

Dbając o najwyższe standardy KINGMED jako producent wkładek na paluch sztywny, dysponuje szeregiem certyfikatów:  ISO: PN-EN ISO 13485:2016-04 wydanym przez - TÜV NORD Polska Sp. z o.o. Deklaracja Zgodności z normami europejskimi Dyrektywa 93/42/EEC. Oznaczenie CE - wyrób spełnia wymagania dyrektyw tzw. „Nowego Podejścia” Unii Europejskiej (UE).

Wkładki na wrażliwą piętę jako wyroby medyczne

Wszystkie wkładki ortopedyczne produkowane w firmie KINGMED zostały zarejestrowane w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Dlaczego wybrać wkładki na wrażliwą piętę KINGMED

Model wkładki ortopedycznej LWF Wrażliwa Pięta dedykowany jest dla osób ceniących sobie jakość oraz komfort chodzenia. Wkładki są niezwykle cienkie i lekkie, dzięki czemu z powodzeniem można je stosować również do węższych lub eleganckich modeli butów. Anatomiczny kształt wkładki sprawia, że stopy ułożone są w naturalny sposób, jednocześnie odciążając bolące lub wrażliwe miejsca. Zastosowane odciążenie całego obszaru pięty przyniesie ulgę wrażliwej stopie amortyzując nacisk w momencie kontaktu stopy z podłożem. Materiał wierzchni – Srebrna nić działa przeciwbakteryjnie, przeciwgrzybiczo oraz zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów.

Zadzwoń dział sprzedaży hurtowej
+48 537 966 300

Zajrzyj do naszego sklepu

Image