Wkładki na ostrogę piętową

Wkładki na ostrogę piętową

Wkładka na ostrogę piętową KINGMED

Wkładki do butów na ostrogi piętowe – najwyższej jakości wkładki ortopedyczne na ostrogę piętową.

Kolorystyka wkładek na ostrogi piętowe produkowanych w KINGMED

pokrycie Nubuk Czarny

pokrycie kratka czarna

pokrycie Nubuk Cielisty

pokrycie Kratka cielista

pokrycie Nubuk Czarny

pokrycie kratka czarna

pokrycie Nubuk Cielisty

pokrycie Kratka cielista

Poszukujesz fachowych wkładek do butów na ostrogi piętowe? Firma KINGMED od 30 lat produkuje najwyższej jakości wkładki ortopedyczne, jeden ze sprzedawanych modeli to wkładki na ostrogę piętową. Wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji medycznych wkładek do butów pozwala dostarczać na rynek produkt dedykowany. Wkładki ortopedyczne ukierunkowane na ostrogi piętowe to produkty: certyfikowane, ręcznie robione, zarejestrowane jako produkty medyczne, produkowane w Polsce z najwyższej jakości materiałów.

Wybierając wkładki ortopedyczne na ostrogę piętową marki KINGMED, otrzymujesz gwarancję jakości!

Produkcja wkładek na ostrogi piętowe

Wkładki na ostrogę piętową w KINGMED wykonywane są ręcznie, z certyfikowanych i wyselekcjonowanych materiałów. Składają się one z odpowiednio zaprojektowanych elementów, tak aby zmaksymalizować efekt. Nad jakością produktu czuwa zespół fachowców z wieloletnim doświadczeniem.

Certyfikaty wkładek na ostrogę piętową

Dbając o najwyższe standardy KINGMED jako producent wkładek na ostrogę piętową, dysponuje szeregiem certyfikatów:  ISO: PN-EN ISO 13485:2016-04 wydanym przez - TÜV NORD Polska Sp. z o.o. Deklaracja Zgodności z normami europejskimi Dyrektywa 93/42/EEC. Oznaczenie CE - wyrób spełnia wymagania dyrektyw tzw. „Nowego Podejścia” Unii Europejskiej (UE).

Wkładki na ostrogę piętową jako wyroby medyczne

Wszystkie wkładki ortopedyczne produkowane w firmie KINGMED zostały zarejestrowane w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Zadzwoń dział sprzedaży hurtowej
+48 537 966 300

Zajrzyj do naszego sklepu

Image